Wyświetl pojedynczy post
hawaiisurfer
Senior Member
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 11.03.2015, 09:01
Widziałem na żywo ostatnie dwa mecze Śląska z Legią - pucharowy i ligowy - mimo tego, że to Śląsk grał ładnie w piłkę, Legia była ultra skuteczna (Śląsk kompletnie sobie nie radził z kryciem) - trochę mnie to martwi w kontekście braku Arka Głowackiego - ale jednocześnie słabiutka jeżeli chodzi o samą grę, więc może jakaś szansa chociażby na remis jest. Bądźmy dobrej myśli.
Odpowiedz cytując