Wyświetl pojedynczy post
hawaiisurfer
Senior Member
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#135
Stary 11.03.2015, 08:56
Sami napisał(a):Wyświetl post
Ahahahahhaha, ....a, ludzie tutaj czasami naprawdę są oderwani od rzeczywistości



"Taktycy" jebani
@Sami, zwłaszcza Żemło jako główny, środkowy obrońca w ustawieniu 3-6-1 jest zajebistym pomysłem. W ogóle granie 3 obrońców przeciwko szybkim skrzydłowym to samobójstwo. Niektórzy to mają wyobraźnię.