Wyświetl pojedynczy post
Griszka30KR
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 11.03.2015, 08:50
A ja chce podpytac,czy ktos z Was wie co jest z Ostoją (pytałem w temacie Nasi piłkarze,ale bez odzewu) ?
Wg zapowiedzi juz od zeszłego poniedziałku miał trenowac a pełnych obrotach(myslałem ,ze zagra z połówke z Zawisza),a tu cisza.....

Odnosnie meczu,to uważam ,ze prawie wszystkie scenariusze sa mozliwe.
1.Remis-Legia nas oleje,a my sie naprawdę sprężymy.
2.Przegramy-ale nie znacznie i po nie brzydkim meczu,dzieki zaangazowaniu zawodników,innym zestwieniu i szansy dla niektórych,wpłuwu efektu "nowej miotły".
3.Przegramy znacznie-przez eksperymentalne zestawienie obrony i brak Arka.

Osobiscie najblizej mi do wersji nr.2 i niestety 3
Ostatnio edytowane przez Griszka30KR : 11.03.2015 o godz. 08:56.
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując