!!IRIVER!! napisał(a):

Skład na Legię? Nie będzie Kazkowi łatwo. Ja chyba zaryzykowałbym eksperymentalnym ustawieniem 3-6-1.
Miśkiewicz - Burliga, Żemło, Guzmics - Uryga, Dudka na defensywnych, Stilić i Garguła przed nimi - Jović & Guerrier na skrzydłach - Brożek.
Zagęszczenie środka i rozbijanie ataków legionistów w tamtej strefie boiska to podstawa do osiągnięcia przyzwoitego wyniku (porażka jednym golem/remis).
|
Ahahahahhaha, ....a, ludzie tutaj czasami naprawdę są oderwani od rzeczywistości


"Taktycy" jebani
Edit:
Ja bym proponował skład:
Bieszczad - Witek, Jankowski, Guedes, Żemło - Uryga, Dudka - Sarki, Boguski, Jović - Brożek
Bieszczad - mega talent, świetnie bronił w sparingach, dałbym mu szansę pokazania się na legii!
Witek - młody! przede wszystkim młody! musi sie ogrywac!
Jankowski - tutaj bym poeksperymentował i wystawił go na stoperze bo doskonale gra głową i walczyłby w powietrzu z Orlando Sa!
Lucas Guedes - młody! poza tym jego ojciec grał super!
Żemło - mega talent! młody! na pewno poradzi sobie z Żyro, bo Żyro nie trafił z Ajaxem z 3 metrów do pustej bramki!
W defensywie Uryga bo młody i Dudka bo doświadczony, poza tym jest ostatnio w fenomenalnej formie.
Na boku Sarki bo ma doskonałe wrzutki!
Na OP Boguski bo kiedys zajebiscie gral z Brożkiem za Skorży, Stilić OUT!! Stilić na ŁAWE!!!!
Na drugim skrzydle Jović, bo jest silny i ma doskonałą wytrzymałość
i w ataku Brożek bo ZAWSZE strzela legii!!!!