|
Kaziu - witaj w domu, szału pewnie nie będzie ale niech chociaż coś zarobi - on akurat na to zawsze zasługiwał.
Szkoda tylko że przed meczem w którym pewnie będzie niezła wtopa - moża trza było ten mecz jeszcze dać Dyzmie by się już doszczętnie skompromitował
Z drugiej strony, może drużyna pozbawiona tego tępaka, postanowi coś udowodnić - najważniejsze, co do derbów jestem względnie spokojny.
|