Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#133
Stary 11.03.2015, 01:01
Kaziu - witaj w domu, szału pewnie nie będzie ale niech chociaż coś zarobi - on akurat na to zawsze zasługiwał.

Szkoda tylko że przed meczem w którym pewnie będzie niezła wtopa - moża trza było ten mecz jeszcze dać Dyzmie by się już doszczętnie skompromitował
Z drugiej strony, może drużyna pozbawiona tego tępaka, postanowi coś udowodnić - najważniejsze, co do derbów jestem względnie spokojny.
94 - Allah Akbar!!