Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31207
Stary 10.03.2015, 23:35
Oczywiscie, ze nie jest w koncu Lenin i jego rewolucja miala mozliwosc egzystencji glownie dzieki zydom. Jak to sie pozniej potoczylo wiadomo. Dziwi mnie tylko, ze sytuacje w Polsce probujesz usprawiedliwiac porownaniem do kacapow. Niestety ta zaraza rozplegla sie praktycznie na calym swiecie. Przykre tylko, ze to dla ciebie jest smieszne. O to to ostatnie zdanie z wypowiedzi Jara pasuje jak ulal.
Powód: jzs
Ostatnio edytowane przez wiesniak842 : 10.03.2015 o godz. 23:38.