Wyświetl pojedynczy post
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#126
Stary 10.03.2015, 20:20
AntyMod napisał(a):Wyświetl post
mnie wcale taka powtorka nie zdziwi , a bez Arka , za to z tytanem pracy Semirem to moje obawy siegaja nawet wiekszej liczby
Popatrz na linię obrony z tamtego meczu W miejsce Nalepy brakuje tam Daniela Bruda... albo w sumie nie - dwie równorzędne, najgorsze pary stoperów w historii Wisły.
Ostatnio edytowane przez Patryko : 10.03.2015 o godz. 20:45.