AntyMod napisał(a):

|
mnie wcale taka powtorka nie zdziwi , a bez Arka , za to z tytanem pracy Semirem to moje obawy siegaja nawet wiekszej liczby
|
Popatrz na linię obrony z tamtego meczu

W miejsce Nalepy brakuje tam Daniela Bruda... albo w sumie nie - dwie równorzędne, najgorsze pary stoperów w historii Wisły.