Wyświetl pojedynczy post
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#125
Stary 10.03.2015, 19:54
Fugiel napisał(a):Wyświetl post
Mam nadzieje, ze nie taki jak ostatnio czyli 5:0 (http://taktycznie.net/2014/05/legia-...sh-czekaj.html)
mnie wcale taka powtorka nie zdziwi , a bez Arka , za to z tytanem pracy Semirem to moje obawy siegaja nawet wiekszej liczby