Wyświetl pojedynczy post
Griszka30KR
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3296
Stary 10.03.2015, 19:48
Smuga napisał(a):Wyświetl post
......”.
Sam sobie odpowiedziałes tym wytłuszczonym tekstem,który zacytowałeś z wywiadu ze Smudą.
Nie pytał kiedy dostanie penje, tylko pracował.
Teraz nie pracuje,a zaległosci zostały.
To chyba bardziej nie honorowo postapi klub jak np. nie wypłaci przynajmniej tych zaległosci,a nie jak Smuda (który jeszcze sie o tego nie odniósł) upomni sie o to co mu sie jakby nie patrząc należy....
I chce podkreslic,ze nie ma to nic wspólnego z moja sympatią,bądź nie w stosunku do Smudy,tylko z pojeciem słowa honor,którego znaczenie widzę,że w obecnych czasach jest często opatrznie interpretowane.
Ostatnio edytowane przez Griszka30KR : 10.03.2015 o godz. 20:00.
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując