Wyświetl pojedynczy post
Fugiel
Senior Member
 
Od: 12.2002
Skąd: z Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 10.03.2015, 19:38
AntyMod napisał(a):Wyświetl post
proponuje tylko nie wymagac w najblizszym meczu dobrego wyniku - bo juz niektorym sie glowki zapalily - w niedziele jedziemy na niezly wpi...l , do Derbow troszke czasu jest zeby mentalnie cos zdzialac
Mam nadzieje, ze nie taki jak ostatnio czyli 5:0 (http://taktycznie.net/2014/05/legia-...sh-czekaj.html)