AntyMod napisał(a):

|
proponuje tylko nie wymagac w najblizszym meczu dobrego wyniku - bo juz niektorym sie glowki zapalily - w niedziele jedziemy na niezly wpi...l , do Derbow troszke czasu jest zeby mentalnie cos zdzialac
|
Mam nadzieje, ze nie taki jak ostatnio czyli 5:0 (
http://taktycznie.net/2014/05/legia-...sh-czekaj.html)