|
Moskal najlepszą opcją dostępną na rynku nie był. Ale chyba jedną z tańszych i na pewno nikt tak Wiśle jak on oddany nie będzie. Pytanie jak długo to wytrzyma (a raczej ile Cupiał wytrzyma).
Efektu "nowej miotły" się nie spodziewam. Ale chyba do derbów będzie w stanie zmotywować naszych kopaczy.
|