Zwitter napisał(a):

To że marketing podlega pod UFA nie znaczy, że Wisła nie może wywiesić kilka plakatów w strefie kibica.
Mamy mega wielką trybunę wschodnią i zachodnią i nie wierzę, że nie ma tam miejsca na prawdziwy wiślacki sklep. Jesteśmy najstarszym klubem w Polsce, jednym z najbardziej utytułowanych a nie mamy sklepu z prawdziwego zdarzenia. Ja nie mówię, że to musi być od teraz, ale jakieś starania w tym kierunku powinny być czynione. Wiślacki Świat to porażka, o sklepiku w strefie kibica nie wspominam nawet bo wstyd.
Czasami nie trzeba dużo pieniędzy ale chęci.
|
Trzeba pieniędzy, chęci same nie wystarczą. Stadion nie należy do Wisły, tylko do miasta. Wynajęcie miejsca pod trybuną niestety kosztuje.