Wyświetl pojedynczy post
Mati_
Senior Member
 
Od: 03.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1993
Stary 10.03.2015, 19:06
Zwitter napisał(a):Wyświetl post
To że marketing podlega pod UFA nie znaczy, że Wisła nie może wywiesić kilka plakatów w strefie kibica.


Mamy mega wielką trybunę wschodnią i zachodnią i nie wierzę, że nie ma tam miejsca na prawdziwy wiślacki sklep. Jesteśmy najstarszym klubem w Polsce, jednym z najbardziej utytułowanych a nie mamy sklepu z prawdziwego zdarzenia. Ja nie mówię, że to musi być od teraz, ale jakieś starania w tym kierunku powinny być czynione. Wiślacki Świat to porażka, o sklepiku w strefie kibica nie wspominam nawet bo wstyd.

Czasami nie trzeba dużo pieniędzy ale chęci.

Trzeba pieniędzy, chęci same nie wystarczą. Stadion nie należy do Wisły, tylko do miasta. Wynajęcie miejsca pod trybuną niestety kosztuje.
Odpowiedz cytując