Wyświetl pojedynczy post
Zwitter
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: Staszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1991
Stary 10.03.2015, 18:41
To że marketing podlega pod UFA nie znaczy, że Wisła nie może wywiesić kilka plakatów w strefie kibica.

Przecież sprzedaż tysiąca szalików cegiełek to jest PORAŻKA. Ta akcja powinna być bombardowana przez klub na fb, twitterze, instagramie, na stronie i gdziekolwiek się jeszcze da. W ogóle sam szalik to za mało, pod koniec tamtego roku już powinien być w przygotowaniu wiślacki kalendarz na 2015 rok, wiele osób z chęcią by taki kalendarz kupiło bo to jest dużo praktyczniejsze niż szalik, bo każdy kibic szalik ma, w dodatku wiele osób ma ich po kilka lub kilkanaście.

Mamy mega wielką trybunę wschodnią i zachodnią i nie wierzę, że nie ma tam miejsca na prawdziwy wiślacki sklep. Jesteśmy najstarszym klubem w Polsce, jednym z najbardziej utytułowanych a nie mamy sklepu z prawdziwego zdarzenia. Ja nie mówię, że to musi być od teraz, ale jakieś starania w tym kierunku powinny być czynione. Wiślacki Świat to porażka, o sklepiku w strefie kibica nie wspominam nawet bo wstyd.

Czasami nie trzeba dużo pieniędzy ale chęci. Jak nikomu w klubie się tego nie chce zrobić to można się do kibiców zwrócić, jest wśród nich pewnie masa osób które by to ogarnęły, osoby wykształcone, po studiach, marketing też pewnie "kilku" studiowało.

Temat rzeka, ale po co ja się będę produkował jak nikt z klubu tego nie przeczyta, a nawet jeśli to mają to głęboko gdzieś. Smutne ale takie właśnie osoby w tym klubie pracują, że nawet nie ma kto przekazać pracownikom w strefie kibica, że na C nie ma miejsc siedzących, tam się stoi i kibicuje.
Odpowiedz cytując