Wyświetl pojedynczy post
Imperialista
Junior Member
 
Od: 11.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#108
Stary 10.03.2015, 18:32
Jak dla mnie na dziś to optymalna decyzja. Tańszego (co najważniejsze) z lepszym warsztatem na dziś nie znajdziemy. I w końcu, o ile się nie mylę przestaniemy być jedynym klubem w lidze bez trenera przygotowania fizycznego (sic!). Ciekawi mnie też jak nowy trener ustawi środek pola, kluczowy w systemie jakim zapewne będziemy grać a gdzie panuje straszna posucha. Niemniej powodzenia.
Ku Chwale Wielkiej Wisły!