Artykułu z interii nie warto nawet komentować. Taki wspaniały człowiek z tego Franciszka, nic nie można mu zarzucić (tzn. teraz, kiedy odszedł z Wisły, bo jak był tutaj, to wcale taki lubiany nie był).
Tutaj coś pozytywnego:
Cytat:
Wisła Kraków SA podpisała dzisiaj ugodę z Gminą Miejską Kraków, reprezentowaną przez Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu w Krakowie, dotyczącą warunków i trybu spłaty zadłużenia Wisła Kraków SA z tytułu dzierżawy Stadionu Miejskiego im. Henryka Reymana.
Biuro Prasowe Wisły Kraków SA
|
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...iejska_krakow/
Co do Mandziary i Genkova, to jeszcze chyba mamy kilka trupów w szafie, z których trzeba się będzie rozliczyć - np. Jaliens i Biton.