Wyświetl pojedynczy post
sevenheaven
Senior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3292
Stary 10.03.2015, 18:03
siemstein napisał(a):Wyświetl post
To, że na niej mu zależy nie oznacza, że nie powinien dostawać pieniądze, które mu się należą za pracę. Jeszcze taki się nie urodził, który parobował będzie za darmo przez 6 miesięcy. Dostajesz umowę o pracę na czas określony, wyrzucają cię, dostajesz równowartość pensji pozostałych do zakończenia umowy. Proste i logiczne. Przestań więc pier.dolić, bo byłbyś pierwszy do rzucenia się po milion złotych
Jeśli ja wykonuje swoją pracę źle i firma moja przezemnie ponosi finansowe straty to dostaje dyscyplinarke bo działam na szkode spółki..
ale czego się spodziewać po człowieku, któy tak jak kolega wyżej napisał, nie oddał premii za kupiony mecz
Odpowiedz cytując