siemstein napisał(a):

|
To, że na niej mu zależy nie oznacza, że nie powinien dostawać pieniądze, które mu się należą za pracę. Jeszcze taki się nie urodził, który parobował będzie za darmo przez 6 miesięcy. Dostajesz umowę o pracę na czas określony, wyrzucają cię, dostajesz równowartość pensji pozostałych do zakończenia umowy. Proste i logiczne. Przestań więc pier.dolić, bo byłbyś pierwszy do rzucenia się po milion złotych
|
Jeśli ja wykonuje swoją pracę źle i firma moja przezemnie ponosi finansowe straty to dostaje dyscyplinarke bo działam na szkode spółki..
ale czego się spodziewać po człowieku, któy tak jak kolega wyżej napisał, nie oddał premii za kupiony mecz