|
Kaziu przychodzi do klubu i wszyscy będą mieli u niego czystą kartę. To jest dobre wg. mnie to podkręci troszke rywalizacje o miejsce w składzie. Na treningach będą dawać z siebie wiecej przynajmniej powinni...
"Biada pokoleniu, którego przywódcą jest kobieta" Warszawa
|