Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 10.03.2015, 17:45
Fugiel napisał(a):Wyświetl post
W celu ostudzenia emocji :

W dwóch pierwszych kadencjach Wisła rozegrała pod jego wodzą w sumie 15 ligowych spotkań, w których zdobyła 20 punktów. Ze średnią 1,33 "oczka" na spotkanie Moskal jest trzecim najgorszym trenerem Wisły w trwającej od grudnia 1997 roku "erze Cupiała". Gorsi byli jedynie Marek Kusto (1,25) i Michał Probierz (1,29).

Tak tylko mówie ...
Bo zarówno Moskal jak i dyletant Probierz mieli sytuację finansowego wygaszania Wisły na życzenie właściciela. Moskalowi i Probierzowi pewni piłkarze po prostu przestawali grać w myśl zasady: nie ma sianka, nie ma granka.

Dlatego piszę o potrzebie wsparcia organizacyjnego Moskala/
Jeśli zarząd zapewni mu stabilność finansową to nie boje się o wskaźniki średniej na mecz.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....