Wyświetl pojedynczy post
Smuga
Senior Member
 
 
Od: 07.2013
Skąd: Nowhere

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 10.03.2015, 16:53
Zestawienie słowa „honor” albo „przyzwoitość” z nazwiskiem Smuda tworzy oksymoron. Do dnia dzisiejszego nie oddał premii za przehandlowany przez Zagłębie mecz. Teraz może sobie wygodnie usiąść na fotelu i śmiać się do rozpuku z tych, którzy dali się nabrać na te bzdety opowiadanie przez niego od czerwca 2013 roku. Sześćdziesiąt tysiaków na miesiąc w końcu piechotą nie chodzi. Ładnie się nachapie kasy za taką fuszerę jaką tu odwalił. Żyć nie umierać. Szkoda, tylko że takie „wakacje” zafunduje mu Wisła.
http://www.wislakrakow.com/forum/signaturepics/sigpic239871_1.gif
W moim sercu jedna wiara, jeden klub, jedno bicie, Wisła Kraków ponad życie!!!
Odpowiedz cytując