Jeszcze łajza każe sobie płacić za nic nierobienie, nicpoń, którego po ugraniu 1 punktu w 20 meczach nie stać nawet na resztki honoru.
Oby ten człowiek już nigdy nie był przymierzany do Wisły, także jako sprzątaczka.
WON.
https://www.youtube.com/watch?v=URsKw88UDSY