Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3284
Stary 10.03.2015, 15:58
wiesniak842 napisał(a):Wyświetl post
Ehh ale ja zdaje sobie sprawe z tego, ze to sie zgadza. Co dla mnie jest zenujace to fakt, ze Dyzma .......il trzy po trzy jak on tego nie robi z wlasnej dobrodusznosci bo wie, ze ciezka sytuacja itp itd Jakby tak bylo to by i nawet za darmo drogi siemsteinie mogl pracowac, moglby sie zrzec reszty wynagrodzenia - jakby to co gadal mialo jakikolwiek zwiazek z rzeczywistoscia. Zachowal sie tak samo jak ze wszystkim. Zle wyniki - krotka lawka, kilku pilkarzy doszlo - ale za 5 zlotych. Nie robcie z Dyzmy Matki Boskiej Niepokalanej prosze ja was.
A nie jest bardziej żenujące to, że znalazł się taki, który go zatrudnił?

Nikt nie robi ze SMudy Matki Boskiej, ale nie róbmy z niego też największego nieudacznika na świecie. Mimo wszystkich swoich wad jest jednym z najlepszych krajowych trenerów, choć może akurat to niewiele znaczy, biorąc pod uwagę poziom rodzimej myśli szkoleniowej. Kazio Moskal, mimo że sympatyczniejszy, to na razie Pan Nikt w porównaniu do Franka.
Odpowiedz cytując