Wyświetl pojedynczy post
siemstein
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 10.03.2015, 15:15
wiesniak842 napisał(a):Wyświetl post
A teraz wyobraz sobie czy ten kasjer/grafik/ktokolwiek inny .......i w mediach, ze ratuje Wisle, ze pracuje za darmo bo nie dostal pensji od jakiegos czasu i jak mu to niby nie zalezy na tej Wisle?
To, że na niej mu zależy nie oznacza, że nie powinien dostawać pieniądze, które mu się należą za pracę. Jeszcze taki się nie urodził, który parobował będzie za darmo przez 6 miesięcy. Dostajesz umowę o pracę na czas określony, wyrzucają cię, dostajesz równowartość pensji pozostałych do zakończenia umowy. Proste i logiczne. Przestań więc pier.dolić, bo byłbyś pierwszy do rzucenia się po milion złotych
Odpowiedz cytując