wiesniak842 napisał(a):

|
A teraz wyobraz sobie czy ten kasjer/grafik/ktokolwiek inny .......i w mediach, ze ratuje Wisle, ze pracuje za darmo bo nie dostal pensji od jakiegos czasu i jak mu to niby nie zalezy na tej Wisle?
|
To, że na niej mu zależy nie oznacza, że nie powinien dostawać pieniądze, które mu się należą za pracę. Jeszcze taki się nie urodził, który parobował będzie za darmo przez 6 miesięcy. Dostajesz umowę o pracę na czas określony, wyrzucają cię, dostajesz równowartość pensji pozostałych do zakończenia umowy. Proste i logiczne. Przestań więc pier.dolić, bo byłbyś pierwszy do rzucenia się po milion złotych