Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3278
Stary 10.03.2015, 15:08
A teraz wyobraz sobie czy ten kasjer/grafik/ktokolwiek inny .......i w mediach, ze ratuje Wisle, ze pracuje za darmo bo nie dostal pensji od jakiegos czasu i jak mu to niby nie zalezy na tej Wisle?
Odpowiedz cytując