Pytanie do zarzucających Smudzie pazerność:
Wyobraźcie sobie, ze pracujecie w Wiśle jako kasjer/grafik/ktokolwiek inny. Wisła Was zwalnia. Co robicie: upominacie się o swoje pieniądze za okres wypowiedzenia, czy "w imię honoru

" machacie na to ręką?
Łatwo się rezygnuje z nieswojego miliona.