Wyświetl pojedynczy post
Paweł
Senior Member
 
Od: 10.2007
Skąd: Rzeczpospolita Krakowska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3277
Stary 10.03.2015, 14:58
Pytanie do zarzucających Smudzie pazerność:

Wyobraźcie sobie, ze pracujecie w Wiśle jako kasjer/grafik/ktokolwiek inny. Wisła Was zwalnia. Co robicie: upominacie się o swoje pieniądze za okres wypowiedzenia, czy "w imię honoru " machacie na to ręką?

Łatwo się rezygnuje z nieswojego miliona.
Odpowiedz cytując