Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3275
Stary 10.03.2015, 14:41
sevenheaven napisał(a):Wyświetl post
trzeba mieć honor, już pomijając jego stosunek do Cupiała i do Wisły.. a Smuda go nie ma
oczywiście, jeśli nie miał płacone wcześniej to wszystkie zaległości powinny być wypłacone, nawet mógłby dostać 1-2 miesięczną odprawę, ale nie doić przez kolejny rok klubową kasę w której nic i tak nie ma.
Łatwo pisać o honorze, kiedy taka sytuacja ci nie grozi .
Odpowiedz cytując