KOMINEK napisał(a):

Wyleciał
po pierwsze za wyniki
po drugie za to że zupełnie nie widział co dalej (chociaż twierdził co innego)
po trzecie za zupełny brak porozumienia z piłkarzami (mówiąc bardzo delikatnie a mówiąc wprost po awanturach za bluzgowe ,,motywowanie "piłkarzy
i dopiero po czwarte za bzdurne wywiady
|
Czyli jednym słowem za całokształt. Decyzja jak najbardziej słuszna, oszczędzająca nam męczarni psychicznych i co najważniejsze szybka. Przyznam się, ze myślałem, ze będziemy sie z nim jakiś czas męczyć dalej i nawet kompromitacja w derbach nie ruszy go. A tu, miłe zaskoczenie.