KOMINEK napisał(a):

Wyleciał
po pierwsze za wyniki
po drugie za to że zupełnie nie widział co dalej (chociaż twierdził co innego)
po trzecie za zupełny brak porozumienia z piłkarzami (mówiąc bardzo delikatnie a mówiąc wprost po awanturach za bluzgowe ,,motywowanie "piłkarzy
i dopiero po czwarte za bzdurne wywiady
|
Szczególnie rozbawił mnie punkt trzeci. Żyjemy w czasach, kiedy bezstresowo wychowuje się już nie tylko dzieci, ale jak widać na załączonym obrazku, również piłkarzy.
Wywiady były bzdurne dlatego, że Smuda jest do bólu nieokrzesany i nie włada najlepiej Polszczyzną, ale jest tam ziarno prawdy, które okazało się grzechem nie do przebaczenia. Otóż nasz trener miał czelność narzekać na politykę transferową Wisły. I to publicznie. To musiało być, jak strzał w ryja.
Jeśli chodzi o wyniki sportowe Smudy i dalszą wizję pracy z drużyną, trudno ferować wyroki po 4 kolejkach. I warto zwrócić uwagę, że jeśli Cupiał wyobraził sobie już WIsłę w LM, żaden wynik, który możemy realnie osiągnąć, nie mógł być satysfakcjonujący.
Nie należy zapominać o tym, że otoczenie Cupiała jest jak dwór Kaliguli. Wiecznie czujni czekają na właściwy moment, żeby wbić komuś nóż w plecy, co zapewne nie ominie i naszego nowego trenera. Dlatego pewnie spotkamy się tu w jego sprawie szybciej, niż nam wszystkim się zdaje.