Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3269
Stary 10.03.2015, 14:03
KOMINEK napisał(a):Wyświetl post
a graliśmy coś innego niż chłam - zresztą Gaszyński przeprosił i powiedział że nie tak chciał powiedzieć. A przy okazji nie uważasz że szanujący się trener po takiej wtopie jak mecz z Zawiszą nie powinien się oddać do dyspozycji klubu. Co by nie powiedzieć Probierz o wiele młodszy i pewnie mniej majętny potrafił
Smuda powinien wyciągnąć całą kasę od Wisły co do ostatniej złotóweczki, bo mu się zwyczajnie należy. Taki miał kontrakt.

Inna sprawa jest taka, iż wygląda na to, że nie wyleciał nie tylko za wyniki, ale w dużej mierze za niewyparzoną gębę. Wyobrażam się Cupiała, witającego się już z LM, który ni stąd ni zowąd usłyszał, że Wisła jest słaba, a "wzmocnienia" to ogórki za 5 pln.
Odpowiedz cytując