Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69
Stary 10.03.2015, 13:21
qqq_b napisał(a):Wyświetl post
Może wtedy skończy się amatorszczyzna i przyjdzie ktoś kto zna się na trenerce.
A za co przyjdzie? Smudzie nie płacili od pół roku. Który wybitny trener jest chętny do podjęcia pracy w klubie bez wizji i pomysłu, za to z wybująlymi oczekiwaniami i zadłuzeniem (SPORYM) na karku?Jakies kandydatury?