qqq_b napisał(a):

|
Może wtedy skończy się amatorszczyzna i przyjdzie ktoś kto zna się na trenerce.
|
A za co przyjdzie? Smudzie nie płacili od pół roku. Który wybitny trener jest chętny do podjęcia pracy w klubie bez wizji i pomysłu, za to z wybująlymi oczekiwaniami i zadłuzeniem (SPORYM) na karku?Jakies kandydatury?