|
Senior Member
Offline
|
#62

10.03.2015, 12:23
|
qqq_b napisał(a): 
|
liczę na to, że będziemy w dolnej 8-mce i będziemy bić się o utrzymanie, które wywalczymy w ostatniej kolejce. Może wtedy skończy się amatorszczyzna i przyjdzie ktoś kto zna się na trenerce.
|
Czy jest na sali lekarz?
|
|