Wyświetl pojedynczy post
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62
Stary 10.03.2015, 12:23
qqq_b napisał(a):Wyświetl post
liczę na to, że będziemy w dolnej 8-mce i będziemy bić się o utrzymanie, które wywalczymy w ostatniej kolejce. Może wtedy skończy się amatorszczyzna i przyjdzie ktoś kto zna się na trenerce.
Czy jest na sali lekarz?