Wyświetl pojedynczy post
sayek89
Senior Member
 
Od: 11.2007
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50
Stary 10.03.2015, 11:11
Z tego co usłyszałem na konferencji, Kaziu Moskal powiedział że negocjacje były dużo dłuższe niż ostatnio. Więc można wnioskować że nie było czegoś takiego - Kaziu chcesz być trenerem, - No pewnie że chce. Tylko jednak nie od razu się zgodził. To też daje do myślenia, jak u Nas jest ciężka sytuacja. Możliwe że żaden inny trener nie chciał się pchać na to i podziękował. Jestem ciekaw czy po tych dwóch meczach, nie ważne jaki wynik padnie, Kazik do końca sezonu pewnie zostanie, ale co potem? No i Andrzej Bahr wraca, mam sympatię do niego, a po za tym zna się na przygotowaniu fizycznym.
Ostatnio edytowane przez sayek89 : 10.03.2015 o godz. 11:14.
Bóg, Honor i Wisła!