Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31171
Stary 10.03.2015, 00:08
wiesniak842 napisał(a):Wyświetl post
A to przepraszam w takim razie Tez leci ignor z gory. Oczywiscie nie tylko dlatego, ze jest z PiSu bo i tam na przykladzie Jedrka normalne osoby sie znajda.
Bardzo miło że postanowiłeś poinformować o tym publicznie na tym forum. Czuj się doprawdy zaszczycony.