wiesniak842 napisał(a):

A to przepraszam w takim razie Tez leci ignor z gory. Oczywiscie nie tylko dlatego, ze jest z PiSu bo i tam na przykladzie Jedrka normalne osoby sie znajda.
|
Bardzo miło że postanowiłeś poinformować o tym publicznie na tym forum. Czuj się doprawdy zaszczycony.