Wyświetl pojedynczy post
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31170
Stary 10.03.2015, 00:08
palikot napisał(a):Wyświetl post
tu sporo jest normalnych zagorzałych PISowców ale kilku jest bardzo narwanych impertynentnych absurdalnych porywczych, zapalczywych
Tak jak i w całym PiS. Jest wielu normalnych i rozsądnych a jest też i Beata Szydło jako viceprezes, która w pewnym miasteczku w Małopolsce poparła na burmistrza kandydatkę ... PO (zresztą uwikłaną w masę dziwnych powiązań)