palikot napisał(a):

|
tu sporo jest normalnych zagorzałych PISowców ale kilku jest bardzo narwanych impertynentnych absurdalnych porywczych, zapalczywych
|
Tak jak i w całym PiS. Jest wielu normalnych i rozsądnych a jest też i Beata Szydło jako viceprezes, która w pewnym miasteczku w Małopolsce poparła na burmistrza kandydatkę ... PO (zresztą uwikłaną w masę dziwnych powiązań)