wiesniak842 napisał(a):

Dokladnie, nie inaczej. Takie same metody widze jak niektorzy forumowi koledzy z PiSu i ty stosujesz Tez za PiSem jestes?
|
To jest w ogóle karygodne i żenujące że pytasz. Jak ty w ogóle możesz pieprzyć takie kocopoły z tym "poziomem". Przecież tutaj jest zajebi.sty poziom. A jak komuś się coś nie podoba to sorry ale jest gimnazjalistą
Co tam, że zarzuca się i piętnuje określenie "Jaruzelski - patriota" ale "Gierek - patriota" jest ok.

To jest żenujące że zwracasz uwagę na konsekwentność i poziom wypowiedzi. Popraw się
