Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31165
Stary 09.03.2015, 23:55
wiesniak842 napisał(a):Wyświetl post
Dokladnie, nie inaczej. Takie same metody widze jak niektorzy forumowi koledzy z PiSu i ty stosujesz Tez za PiSem jestes?
To jest w ogóle karygodne i żenujące że pytasz. Jak ty w ogóle możesz pieprzyć takie kocopoły z tym "poziomem". Przecież tutaj jest zajebi.sty poziom. A jak komuś się coś nie podoba to sorry ale jest gimnazjalistą
Co tam, że zarzuca się i piętnuje określenie "Jaruzelski - patriota" ale "Gierek - patriota" jest ok. To jest żenujące że zwracasz uwagę na konsekwentność i poziom wypowiedzi. Popraw się
Ostatnio edytowane przez palikot : 10.03.2015 o godz. 00:02.
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰