Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31160
Stary 09.03.2015, 23:21
wiesniak842 napisał(a):Wyświetl post
Smuga masz racje oczywiscie. Zapomnialem o funkcji ignorowania postow co z przyjemnoscia uczynie w przypadku Gwiazdzistego bo naprawde szkoda czegokolwiek na czytanie takich glupot. PiS alarmuje ale nic nie robi i jest OK. Chlopa z UPRu zatrzymali - gdzie Korwin. Boze widzisz i nie grzmisz.
on tu jeszcze nie jest taki zły, kol. wislak68 to dopiero gagatek

Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Różnica jest taka, że gdy PiS alarmuje od dłuższego czasu, ze w Polsce rządy zaczynają przypominać dyktaturę to Mikke w tym czasie pier...li banialuki nadające się do kabaretu. Wystąpił by może na jakiejś konferencji i publicznie odważył się nazwać rzeczy po imieniu, jak chłopaka z jego partii zamknęli (podobno wypuścili już) i postawili mu zarzuty z dupy wyjęte. Korwin pobudka !
Jak Mikke mówił, że w Polsce rządzi dyktatura to Duda nie wiedział jeszcze co to jest banialuka

A tak w ogóle ta akcja z tym nieszczęśnikiem to była kompletna głupota. Daje tylko i wyłącznie Komoruskiemu zbijanie kapitału wyborczego. A z tym krzesłem. Fajny pomysł, ale poważne państwo nie powinno dopuścić do prezydenta nawet muchy, a co dopiero krzesło w górze. Skąd ktoś miał wiedzieć i łączyć wątki dla spntanicznej akcji jednego z manifestantów i zakładać, że nic mu do łba nie strzeli? W każdym normalnym państwie gość leży i jest wyprowadzony. Poza tym stawianie mu zarzutów to też czysty idiotyzm i bezprawie i za to można protestować.

Smuga napisał(a):Wyświetl post
@wiesniak842, to należy nie reagować jak raz po raz pada tutaj hasło „traktat lizboński”, „Kryże”, itp? A wisienką na torcie są takie oto wypociny niektórych tutaj obecnych:
I w wolnej Polsce wasi guru będą za to rozliczeni! Jak JKM nie dotrzyma słowa, to osobiście polecę z krzesłem na niego!
Ostatnio edytowane przez palikot : 09.03.2015 o godz. 23:41.
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰