dynek.pl napisał(a):

|
Skorża by tu w życiu nie wrócił pracować w takich warunkach szczególnie, że po tym co osiągnął wcześniej też należała mu się szansa na wyprowadzenie drużyny z kryzysu, a nie kopnięcie w dupę.
|
Niestety, zgadzam się z Tobą. Jest to najlepszy polski trener, który taktycznie jest lata świetlne przed innymi.