Kazik dziś podobno zaprzeczał, jakby miał być "strażakiem"

Także całkiem możliwe,że dostał dłuższy kontrakt- jeżeli tak faktycznie jest to mu gratuluję.
Co do jego wasztatu to co osoba to opinia. Ja osobiście pamiętam,że graliśmy za jego kadencji szybko po ziemi,sporo klepy i naprawdę dobrze to wyglądało - tylko byliśmy wtedy s....ysyńsko nieskuteczni.
Jeżeli chodzi o wypowiedzi na temat zjebania awansu Termalice - to juz pozostawie bez komentarza bo chyba każdy,kto ma jakiekolwiek pojęcia o piłce to wie o co chodzi w Niecieczy....