Wyświetl pojedynczy post
dominatorbj
Member
 
Od: 08.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 09.03.2015, 23:03
TS&ZKS napisał(a):Wyświetl post
Ciągle czytam o tych cudach smudy, bo awansowaliśmy do pierwszej 8. Przed dyzma skład był lepszy? Przecież prze dyzma tez byliśmy w 8. Gdzie te czary, cuda? Ludzie obudzcie się. On nie osiągnął kompletnie nic. A na obecne warunki 65 tys. za takie cos? No sory ale to chyba jakies nieporozumienie.
Nazwiska typu Sobolewski, Wilk, Jaliens, Melikson, Kirm, Illiev czy Genkov jakoś gdy przychodził Smuda lepiej brzmiały niż Bunoza, Burliga, Uryga, Chrapek czy potem Brożek i Dudka. Pamiętajmy, że jak Smuda przychodził to większość chłopaków którzy dziś grają w 1 składzie prosto kopnąć piłki nie potrafiła, a co dopiero stworzyć jakąś składną akcje. Bunoza, Burliga czy Chrapek mocno obrywali od kibiców.

Pewnie przy przyjściu Smudy i uszczupleniu kadry stawiałeś tak jak większość ekspertów, że zajmiemy jedno z 3 ostatnich miejsc w tabeli. Artykuły i prognozy do zobaczenia w necie.

Początek obecnego sezonu to zachwyty nad tym, że Wisła gra najładniejsza piłkę w lidze. I pewnie graliby dalej jakby ktoś dolał obiecanego paliwa wtedy kiedy było potrzebne.
1 solidny napastnik a spokojnie mogliśmy mieć 6 pkt za 2 ostatnie mecze.

Tyle w temacie.
Odpowiedz cytując