Wyświetl pojedynczy post
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#207
Stary 09.03.2015, 22:47
Jeśli to naprawdę Moskal to czeka nas ostra walka o utrzymanie... A już miałem nadzieję, że zarząd przeprowadzi jakiś przemyślany ruch, natomiast otrzymujemy kolejne załatanie dziury. Co osiągnął Moskal? Absolutnie nic ani w Wiśle ani w Termalice ani w gks katowice... 3 lata temu wyleciał za słabe wyniki, ale problem jest taki, że nigdy nie miał dobrych.. To już równie dobrze mogą Kulawika zatrudnić, bez różnicy...
Odpowiedz cytując