Wyświetl pojedynczy post
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#205
Stary 09.03.2015, 22:34
Żal byłoby Kazia ponownie wrzucać na minę. Wszystko zależy od oczekiwań, jakie postawi ewentualnie przed nim zarząd (mam nadzieję, że je ostatnio trochę zweryfikowali).
Odpowiedz cytując