|
Jeśli już Frania zwolnili to mam nadzieje,że Gaszyński wie co robi i na jego miejsce szykuje jakieś znane nazwisko...nie wybaczę jeśli będzie to ktoś pokroju Kulawika z całym szacunkiem. Osobiście chciałbym Ojrzyńskiego.
"Wierność Jest Istotą Naszego Honoru..."
|