BiałaGwiazda napisał(a):

Czyli albo Broniszewski albo Czesiu Michniewicz. W odwodzie jesczcze Marek Motyka i Jan Urban. Wygląda optymistycznie.
Ja mimo wszystko chciałbym Wójcika. Tu trzeba motywacji : "jedziemy z frajerami".
|
Chyba mylisz motywację z chamstwem.