|
Ciągle czytam o tych cudach smudy, bo awansowaliśmy do pierwszej 8. Przed dyzma skład był lepszy? Przecież prze dyzma tez byliśmy w 8. Gdzie te czary, cuda? Ludzie obudzcie się. On nie osiągnął kompletnie nic. A na obecne warunki 65 tys. za takie cos? No sory ale to chyba jakies nieporozumienie.
|