Wyświetl pojedynczy post
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31150
Stary 09.03.2015, 20:58
JEDREK76 napisał(a):Wyświetl post
.
To ja Pisior jutro tam będę, aby się za Markiem wstawić przeciwko temu opresyjnemu państwu, a Wy gdzie będziecie?!
No to Cię zaraz Gwiaździsty wyklnie, jak się możesz za gościem od "dziadka Korwina" wstawiać