|
ok do tych slow sie odniosles wiec sprobuje jak najprosciej
PiSowcy sie boja kogokolwiek kto wejdzie do rzadzacej watazki poza PO,PSL, SLD i PiSem.
Jakbys nie zauwazyl od x lat w wiekszosci reprezentujacy powyzsze cztery partie zasiadaja w sejmach, senatach, spolkach skarbu, urzedach itp itd
PO, Sld czy Psl Pis sie nie boi gdyz razem zgodnie doja Polakow a jeszcze wszedlby ktos nowy i zaczal cos zmieniac.
Czytam i czytam i dalej nie wiem jak mozesz nie rozumiec.
|