Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31149
Stary 09.03.2015, 20:55
ok do tych slow sie odniosles wiec sprobuje jak najprosciej

PiSowcy sie boja kogokolwiek kto wejdzie do rzadzacej watazki poza PO,PSL, SLD i PiSem.

Jakbys nie zauwazyl od x lat w wiekszosci reprezentujacy powyzsze cztery partie zasiadaja w sejmach, senatach, spolkach skarbu, urzedach itp itd
PO, Sld czy Psl Pis sie nie boi gdyz razem zgodnie doja Polakow a jeszcze wszedlby ktos nowy i zaczal cos zmieniac.
Czytam i czytam i dalej nie wiem jak mozesz nie rozumiec.