Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3248
Stary 09.03.2015, 20:34
Wywiad Białońskiego z Dyzmą w Interii to szczyty autopropagandy w wykonaniu Dyzmy.

A już twierdzenie, że Cupiał zwalnia Dyzmę, bo ten nie dał rady z awansem do LM w tym roku to chyba jakiś ktoś mocno napruty ziołami mógł wymyślić.

Idź już Dyzma i mam nadzieję, że więcej o Tobie nie będzie słychać.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując