|
Wywiad Białońskiego z Dyzmą w Interii to szczyty autopropagandy w wykonaniu Dyzmy.
A już twierdzenie, że Cupiał zwalnia Dyzmę, bo ten nie dał rady z awansem do LM w tym roku to chyba jakiś ktoś mocno napruty ziołami mógł wymyślić.
Idź już Dyzma i mam nadzieję, że więcej o Tobie nie będzie słychać.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|