Smuga napisał(a):

Mam się czego bać: dalszych rządów PO, tylko że tym razem w koalicji nie tylko z PSL-em, ale i KORWiN-em. Nie jest tajemnicą, że Januszek aż przebiera nóżkami, żeby porozumieć się ze swoimi dawnymi przyjaciółmi z partii, z której list startował w 2001 roku.
|
W 2001 roku Janusz Korwin-Mikke startował w wyborach do Senatu RP z list komitetu Blok Senat 2001, w skład którego weszli ludzie z AWS, UW, PO + SKL + Korwin-Mikke, PiS (

?) i ROP. Cóż tam robi PiS?
Nie jest tajemnicą? A kto tak mówi? Jareczek?