Gwiaździsty bracie nie ma sensu przekomarzanie się z korwinowcami. Oni mają swój świat. Nawet, jeżeli Korwin powie, że mrówkę należy nazywać od dziś wielbłądem, to oni znajdą pokrętne argumenty na wytłumaczenie takiej durnoty.
wiesniak842 napisał(a):
|
PiSowcy sie boja kogokolwiek kto wejdzie do rzadzacej watazki poza PO,PSL, SLD i PiSem.
|
Mam się czego bać: dalszych rządów PO, tylko że tym razem w koalicji nie tylko z PSL-em, ale i KORWiN-em. Nie jest tajemnicą, że Januszek aż przebiera nóżkami, żeby porozumieć się ze swoimi dawnymi przyjaciółmi z partii, z której list startował w 2001 roku.
