Wyświetl pojedynczy post
Smuga
Senior Member
 
 
Od: 07.2013
Skąd: Nowhere

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31137
Stary 09.03.2015, 20:08
Gwiaździsty bracie nie ma sensu przekomarzanie się z korwinowcami. Oni mają swój świat. Nawet, jeżeli Korwin powie, że mrówkę należy nazywać od dziś wielbłądem, to oni znajdą pokrętne argumenty na wytłumaczenie takiej durnoty.

wiesniak842 napisał(a):
PiSowcy sie boja kogokolwiek kto wejdzie do rzadzacej watazki poza PO,PSL, SLD i PiSem.
Mam się czego bać: dalszych rządów PO, tylko że tym razem w koalicji nie tylko z PSL-em, ale i KORWiN-em. Nie jest tajemnicą, że Januszek aż przebiera nóżkami, żeby porozumieć się ze swoimi dawnymi przyjaciółmi z partii, z której list startował w 2001 roku.
http://www.wislakrakow.com/forum/signaturepics/sigpic239871_1.gif
W moim sercu jedna wiara, jeden klub, jedno bicie, Wisła Kraków ponad życie!!!