Gwiazdzisty, jestem w stanie zrozumiec to co wypisujesz zgodnie z prikazem wodza naczelnego partii bo rozkaz to rozkaz. Dochodze jednak do wniosku, ze wy w PiSie chyba faktycznie sie boicie skoro to dla was takie bardzo wazne.
Zostamwy tylko Pis i PO-PSL tak jak to bylo od x lat, na pewno zmieni sie na lepsze
