Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31133
Stary 09.03.2015, 19:44
Gwiazdzisty, jestem w stanie zrozumiec to co wypisujesz zgodnie z prikazem wodza naczelnego partii bo rozkaz to rozkaz. Dochodze jednak do wniosku, ze wy w PiSie chyba faktycznie sie boicie skoro to dla was takie bardzo wazne.
Zostamwy tylko Pis i PO-PSL tak jak to bylo od x lat, na pewno zmieni sie na lepsze
Powód: jzs
Ostatnio edytowane przez wiesniak842 : 09.03.2015 o godz. 19:45.