|
Jak z zagranicy to by pasowało dobrego trenera na którego nas nie stac, młody głodny sukcesów nie koniecznie musi sie sprawdzic, ale moze warto podjac ryzyko, tym bardziej ze u nas ciezko o solidnego trenera, urban, tarasiewicz? moze to najlepsze nazwiska w tym momencie natomiast mi osobiscie szkoda ze kiedys rozstano sie z e skorza, ja osobiscie go cenie i chciałbym Zeby kiedys znowu trenował piłkarzy Wisły
Urodziłem się z Białą Gwiazdą w sercu i z nią umrę
|